Наш колектив

 Наша творча майстерня ” Сузір’я ” вже понад 20 щасливих років запрошує дітей у світ музики , гармонії та любові . Вона ласкаво відчиняє двері усім бажаючим пізнати свій внутрішній Всесвіт через неповторність голосу . Життя то є чисте полотно, воно стає тим , що ви намалюєте на ньому .  А музика допомагає писати  картину життя яскравими , сяючими фарбами . Вона наповнює життя красою, а душу легкістью та свободою .
   Наш колектив є однією великою родиною. А серцем і душею цієї сім’ї є наш любий керівник- Людмила Олександрівна Доленко . Вона є джерелом нескінченної енергії ” Сузір’я ” , чуйним педагогом та справжнім другом для кожного вихованця студії.  
   Життя колективу насичене постійними подорожами, конкурсами та концертами, а також  кропіткою та невтомною працею задля гідного виступу дітей  на професійному рівні . Але, звісно ,у шаленому ритмі виступів і уроків ми не забуваемо і відпочивати.  Розвиватися культурно і духовно . Відвідуємо театри, філармонію, різноманітні концерти сучасних співаків задля натхнення та творчого росту . 
   Ми з радістю запрошуємо до нашого колективу ” Сузір’я ” усіх бажаючих навчитися професійному співу .Нас можна знайти за адресою : 
м. Миколаїв ,вул.Фалеєвська, 7 – Обласний Будинок Художньої Творчості , 20 кабінет .
Телефон керівника:
0994967941 – Людмила Олександрівна Доленко .

img_1539Мене звати Анна Нікітіна. Навчаюся я у ЗОШ №3, у 3-ому класі. У чудовий колектив «Сузір’я» більше трьох років тому мене привела матуся. Наш колектив незвичайний – сімейний. У ньому затишно, як у рідній домівці. А з Людмилою Олександрівною я не тільки співаю, але й спілкуюся, як з подругою. Вона – щира, добра та мудра людина.  Ще не вирішила, ким стану в майбутньому, але моя співоча душа допомагатиме мені завжди. Обіймаю все наше «Сузір’я».

img_1588Добридень. Я -Степанова Аліна. Мені 13 років, з них п’ять – займаюся вокалом. Я весела, життєрадісна, люблю знайомитися з новими людьми. Ви уявляєте своє життя без музики? Я -ні. Прислухайтесь і зрозумієте, що музика навкруги. Наше життя – це мелодія. Це допомогла мені зрозуміти добра, відкрита, душевна людина – Людмила Олександрівна Доленко. Саме вона відкрила мені дорогу у світ музики. Мій улюблений колектив – єдина родина, яка підтримує у радості та сумі. Бажаю нам всім успіхів, щастя та кохання!

img_1555Мене звати Кротова Ксюша. Мені 8 років. У колективі «Сузір’я» подобається усе – діти, керівник, пісні, виступи. Дуже радію, що нам вдається гарно співати. Бажаю, щоб ми усі були здорові, а Людмила Олександрівна ніколи не втомлювалася.

img_1623Я – Тетяна Антонова. Мені вже 14. Я цілеспрямована та старанна, але інколи люблю вередувати. Понад усе я обожнюю займатися вокалом, і тому всі незабутні події у моєму житті пов’язані з музикою. За все це я щиро вдячна моїй вчительці Людмилі Олександрівні, яка на протязі багатьох років вчить мене не тільки вокалу, але й навчає, як стати справжньою ЛЮДИНОЮ. В майбутньому мрію стати педагогом, як і Людмила Олександрівна. А усім хочу побажати бути щирими, чесними та добрими.

img_1569Привіт! Мене звати Оля Сторожук. Мені 12 років. Розповідаючи про свій характер, можу сказати, що я товариська, добра, щедра, чесна. Вмію зберігати таємниці і ніколи не зраджу своїх друзів. Займаюся у «Сузір’ї» з 7 років. Прийшла сюди випадково, а залишилася – назавжди. Музика для мене багато значить, і тому весь вільний час я присвячую їй. Музика – це подорож у інший вимір, де завжди тепло, сонячно, світло, де здійснюються найпотаємніші мрії. Я обрала музику тому, що вона дарує людям радість, щастя та віру в себе.

img_1570Я – солістка студії Рудичик Дар’я. Мені – 13 років, з них шість – займаюся вокалом. Я вдячна долі, що вона подарувала мені другу сім’ю. Тут кожен підтримає у тяжку хвилину і буде радіти навіть самій маленькій моїй перемозі. А Людмилі Олександрівні вдячна за те, що вона навчила мене співати і розкриватися на сцені. Я бажаю всьому нашому колективу процвітання та творчих успіхів! А всім дітям – відкрити в собі ТАЛАНТ!

img_1566Музыка – это моё настоящее и моё будущее. Я хочу донести людям, что музыка – это ключ к прекрасному, это состояние души, это способ видеть мир и чувствовать радость. Она возвышает людей, она одухотворяет. Людмила Александровна научила меня с помощью музыки понимать смысл жизни и чувствовать людей.А мой коллектив научил радоваться успехам других, сопереживать, любить… Самир Видрашко, 17 лет

img_1579Мене звуть Гончарова Олександра. З самого дитинства я займаюся танцями та співом і мрію про те, щоб моя майбутня професія була пов’язана з мистецтвом. Коли вперше прийшла до колективу «Сузір’я», була вражена тією сімейною атмосферою, яка панувала в ньому. Тут ми всі – одна велика родина. Своїй вчительці вдячна за те, що вона відкрила в мені музичний талант. Сподіваюся, що наша студія не зупиниться на досягнутому, а буде здобувати нові і нові перемоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.