buy hypertropin

Керівник cтудії

Керівник вокальної студії «Сузір’я» Людмила Олександрівна Доленко – щаслива людина. Доля зробила Людмилі Олександрівні великий подарунок – все своє життя вона займається улюбленою справою – вчить дітей співати і своєю піснею дарувати радість та тепло оточуючим.

Колектив «Сузір’я» працює у Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району міста Миколаєва з 2003 року. За цей час Людмила Олександрівна ввела у чарівний світ музики багато дітлахів, які яскравими зірочками засяяли у дружній родині «Сузір’я».

Багато добрих слів говорять про Людмилу Олександрівну колеги, гуртківці, їх батьки, але найкраще скажуть про жінку з великим турботливим серцем результати роботи її вихованців – з численних обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів «Сузір’я» завжди повертається з перемогою.

Навчаючись у гуртку, діти не тільки опановують майстерність естрадного співу, а й вчаться бути справжніми людьми – щирими, працьовитими, товариськими, готовими прийти на допомогу. Людмила Олександрівна впевнена, що всіх її вихованців очікує світле та радісне майбутнє, адже, незважаючи на обраний життєвий шлях, у їхніх душах завжди лунатиме чарівна пісня.

Copyright 2010 Студія естрадного співу "Сузір'я". Розроблено і підтримується ksar.com.uaEntries (RSS)Comments (RSS)