Про наc

“Зразковий художній колектив”студія естрадного співу «Сузір’я» Будинку дитячої та юнацької творчості розпочав свою діяльність в 2004 році.

«Сузір’я» сьогодні – це 20 вихованців, віком від 5 до 20 років. До складу студії естрадного співу входять вокальні ансамблі та група солістів.

Мета і основний зміст роботи “зразково художнього колективу” студії естрадного співу полягає в формуванні у вихованців найважливіших навичок та вмінь, необхідних для вокального виконання музичних творів, розвитку музичних здібностей, виховання дбайливого ставлення до свого голосу. Керівник студії Доленко Людмила Олександрівна в процесі занять вокалом працює з вихованцями над розвитком співочого діапазону, тембровою окрасою голосу, чіткістю інтонації, дикції, оволодінням комплексом дихальних вправ. На заняттях поєднуються різні форми і методи роботи, велика увага приділяється засвоєнню вокально-хорових умінь і навичок творчої діяльності, усвідомленню впевненості у своїх здібностях та можливостях.

Навчальний процес Людмила Олександрівна будує з урахуванням рівнів навчання, принципів послідовності, доступності та системності. На початковому рівні – це виявлення творчих здібностей вихованців. Завданням основного та вищого рівнів навчання є подальше формування і розвиток навичок ансамблевого співу.

Своєрідність і жанрово-стильова різноманітність репертуару є характерною рисою студії. В творчому багажі – сучасні твори українських, російських та зарубіжних композиторів, сучасні обробки українських народних пісень. Ці твори вимагають від вихованців студії певних емоційних переживань і дають великий поштовх для розвитку фантазії та творчості дітей, здатності цілісного розуміння твору та сприяють залученню дітей до активної творчої діяльності.

У колективі панує атмосфера доброзичливості, постійний пошук нового, співпраця батьків, дітей та педагога. Юним співакам гаряче аплодували в багатьох куточках України та країн співдружності. Солісти студії естрадного співу “Сузір’я” та вокальний ансамбль є переможцями конкурсів і фестивалів різних рівнів.

“Зразковий художній колектив” студія естрадного співу “Сузір`я” – учасник майже всіх культурно-масових заходів Будинку дитячої та юнацької творчості. Вихованці студії естрадного співу “Сузір`я” – це колектив-співдружність. Висока виконавська майстерність, яскравий акторський талант юних артистів, художня довершеність кожної пісні, барвиста палітра костюмів багатство музичного аранжування – ось складові успіху вихованців студії естрадного співу “Сузір’я”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.