Активний та творчий початок навчального року

С 28.09 по 04.09 наш колектив завітав до мальовничого узбережжя Чорного моря, де на території дитячого спортивно – оздоровчого комплексу “Спортіум” проходив десятий ювілейний Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості “Єдина родина” ! Між іншим, відзначимо, що це перший НЕ дистанційний конкурс більш вже як за півтора року онлайн життя колективу. На підготовку було зовсім мало часу, але діти та керівник мобілізували усю свою творчу енергію заради виступу на гідному, професійному рівні. Наші любі дітки відчували усю відповідальність моменту та вклали максимум любові та праці у свої виступи. І це дало свої прекрасні результати!Тож вітаємо колектив з призовими місцями!!!

У номінації сольний спів:

Коган Вероніка – III місце! Вітаємо нашу розумничку. У віковій категорії Вероніки було найбільше діток, і тому напруга була шалена, але Вероніка гідно прийняла цей виклик і справилася з задачею.

Мельніков Богдан – II місце. Старша вікова категорія Богдана відрізняється від інших вже більш професійним рівнем виступу. І наш Богдан добре справився з технічною, а головне з емоційною стороною виступу. Передавши характер та чуттєві образи пісень.

Номінація ансамблі :

Ансамбль ” Сузір’я” – III місце!

Вітаємо керівника та діток! Вони зробили неймовірні зусилля, щоб після дистанційних занять та літніх канікул підняти вокальний матеріал з технічної сторони та емоційної. Вітаємо!

Ми дякуємо фестивалю та усій творчій організаційній команді за їх професіоналізм та любов до свого діла. Час проведений на конкурсі запам’ятається і цікавими розвагами: купанням у басейні, щовечірніми дискотеками, морськими прогулянками та ще багато чим… Ми сумували за справжніми виступами і простими балачками та гарячими обіймами перед сном. Маємо надію, що цей рік пройде не у віртуальному просторі, а буде насичений справжнім життям.

P.s. Творіть, любіть, співайте та просто радійте життю!!! Ваша Л.А.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО →