” Різдвяна зіронька “

З 15 по 20 січня наш любий колектив ” Сузір’я ” знову поринув у незабутню та творчу подорож, цього разу до затишного містечка Мукачево . Де на співочему небосхилі вкотре засіяла” Різдвяна зіронька ” – XXIII Всеукраїнський юнацький конкурс – фестиваль . Наш колектив гідно представляв на конкурсі Південь України .

   І серед 200 учасників наші конкурсанти посіли почесні призові місця :
І Премія – солістка Сторожук Ольга;
ІІ Премія- дует у складі Мельнікова Богдана та Сторожук Ольги;
ІІІ Премія- ансамбль у складі  Мельнікова Богдана ,  Сторожук Ольги, Шахової Олесі, Белозьорової Лілії та Супрун Іванни.
Вітаємо діток з перемогами . І звісно дякуємо нашому любому керівнику- Людмилі Олександровні за її невтомну та титанічну працю . Також хочемо висловити щиру подяку організаторам конкурсу , які працювали з великою самовіддачею та любов’ю.  Намагалися робити все аби учасники конкурсу почувала себе комфортно . Вже після нагородження  на нас чекав приємний сюрприз – виступ одного з членів журі , голос якого просто зачаровував і був яскравим доказом надихаючої промови: ” Співайте так , ніби востаннє . Передавайте свої почуття через пісню , проживайте її на сцені !”  На цій приємній ноті і закінчився конкурс ” Різдвяна зіронька ” , але не подорож ” Сузір’я ” .

   Наступного дня нам випала нагода  ближче познайомитися з самим містом , а також помилуватися прекрасними Карпатськими краєвидами.  У нас був час зануритися  у старовинну частину міста зі своєю  цікавою історією.  Побачити двір у котрому народився соліст гурту ” Океан Ельзи ” – Святослав Вакарчук . Далі ми відвідали ” Замок кохання ” , що знаходиться біля села Чинедиево.  Там нам розповіли , як його власниця Ілона Зріні вміла не тільки гарно воювати, а й кохати . Наступним був величний замок графа Шенборна, який колись  служив мисливською резиденцією для його власників , а зараз на його території облаштували санаторій ” Карпати ” .  Але в нас був  час і для веселих розваг, а саме для тюбінгу  . Одне з найяскравіших спогадів  залишила справжня снігова гірка під назвою ” Ведмежа гора ” ,  з якої діти стрімко з’їжджали на спеціальних ” санчатах- ватрушках ” .

   Надихнувшись атмосферою Карпат наш колектив попрощався з чудовим містом у горах .  З містом легендарних особистостей, талановитих художників та співаків і просто з містом щирих і добрих людей !

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО→