Львів знову приймає “Сузір’я “

Вже за доброю традицією ” Сузір’я ”  цієї осені відвідало місто Лева.  Де з 31 по 4 листопада міністерством освіти і науки України був проведений XX Всеукраїнський  дитячо – юнацький  фестиваль мистецтв “Сурми Звитяги ” . Це конкурс патріотичної пісні  40- их, 50- их, 60 -их років та пісень присвячених Революції Гідності, а також сучасних патріотичних українських пісень .
 
   “Народний художній колектив ” студія естрадного співу ” Сузір’я ”  була єдиним представником на конкурсі  від півдня України і гідно змагалася з конкурсантами, яких було понад тисячу . Старша група отримала звання Лауреата II Премії . Молодша група стала Дипломантом конкурсу з відзнакою за сучасність та креативність виконання українських пісень . Вітаємо наших любих дітей та щиро висловлюємо подяку організаторам та адміністрації конкурсу за їх високий професіоналізм у роботі .
 
   Але разом з тим нам випала чудова нагода помилуватися краєвидами Львова та Львівської  області. І ми,  не гаявши час дарма, рушили   до міста Борислава , де відвідали унікальний храм святої Анни , у якому  зберігаються мощі  понад семи сотень святих !!! Далі ми помандрували до шляхетного міста Дрогобича, побачили найстаріше підприємство в Європі- солеварню яка працює з XV ст. , церкву святого Юра яка датується  XVI ст. і має чудові стінописи до самого купола . Споглядали на Дрогобич з висоти , піднявшись на ратушу і наостанок відвідали одну з найстаріших синагог Європи.
 
  Вдячні Львову за таку неймовірну подорож , ми будемо  згадувати її з теплотою у серці !