XIX Всеукраїнський конкурс- фестиваль патріотичної пісні ” Сурми звитяги “

З 1 по 4 листопада “Народний художній колектив” студія естрадного співу “Сузір’я” взяла участь у XIX Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв “Сурми звитяги”. Понад 120 колективів завітали на фестиваль для того , щоб дзвінко заспівати про нашу сильну державу , мужніх захисників – Героїв України . Конкурс запам’ятається своєю впорядкованістю , дбайливими організаторами та уважними членами журі . Старший ансамбль став лауреатом III Премії.

Але ця поїздка була насичена не тільки конкурсними днями , а й дозвіллям . І перша цікавинка Львова , куди завітало “Сузір’я”, був Музей народної архітектури і побуду ім. Климентія Шептицького , у народі Шевченківський гай . Це єтномузей , просто неба , який пропонує відвідати цінну спадщину українського народу у вигляді старовинних церков ( найстаріша 1761 р.) садиб, селянських хат, ремісничих інструментів, транспортних засобів. Музей надає можливість поринути у щоденний побут минулого, який просто вражає.

А далі, ми попрямували за місто . Вивчати і надихатись краєвидами Львівської області . Наша перша зупинка – маленьке містечко з великою історією – Жовква . Воно було збудовано за принципом ідеальних міст доби Ренесансу . Місто насичене пам’ятками архітектури , в тому числі світового рівня . І , звісно, деякі з них ми відвідали. В першу чергу Жовківський замок далі Костел святого Лаврентія XVII ст., Синагогу в стилі Ренесанс та Церкву Пресвятого Серця Христового , яка славиться своїми стінописами , а також у ній перебувають мощі святого Партенія . Безумовно, краса та велич цих пам’яток неабияк вразили нас . І спогади про це містечко будуть ще довго нас зігрівати .

Але, це ще не кінець нашої подорожі, бо далі ми попрямували до Крехівського монастиря святого Миколая Отців Василіян . Де, до глибини душі ,пронизує спокій та умиротворіння . А завершили ми нашу подорож приємною прогулянкою Крехівським лісом до джерела Пресвятої Богородиці. І вдосталь насичившись духовною спадщиною повернулися до міста. А на кінець нашої пригоди у Львові , ми поринули у чудові звуки опери «Севільський цирульник».

Дякуємо , Львів!

До побачення!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО→