Всеукраїнський конкурс ” Різдвяні канікули”

У січні ” Сузір’я” відвідало місто Лева, де з 09.01 по 13.01.18 відбувся ХХVІІ Всеукраїнський конкурс ” Різдвяні канікули”, в якому приймали участь понад 900 учасників з різних куточків України та з окупованих територій Донецька, Маріуполя, Авдієвки. Наші дітки із “Сузір’я” стали Лауреатами ІІ та ІІІ Премій.
Окрім конкурсу, ми були вражені неповторною енергетикою міста та доброзичливістю львовян. Нема різниці, якою мовою ти спілкуєшся. Тебе сприймають чемно, поважаючи твою особистість. Атмосфера міста зумовлена високою духовною та культурно-історичною спадщиною. Креативність і гумор львовян прийшлися нам до душі.
Ми піднімалися сходами Будинку Легенд, де кожен поверх відтворює певну епоху, і так дісталися до висоти 298 м.н.р.м., де на нас чекало ” летюче” авто і пам’ятник сажотрусу, у капелюх якого кидають копійки. Звідти видно усе місто!

У Львові поєднуються речі, які здаються несумісними на перший погляд: після вражень від величі Домініканського Собору Божого Тіла ми навипередки терли палець та ніс всесвітньо відомому українському художнику Нікіфору Дровняку, пам’ятник якому розташований поруч…Ви не повірите, але наші дівчата у затишному подвір’ї Львова навіть були “короновані”! Чи може не здивувати те, що тільки у Львові каву здобувають у такий незвичний спосіб: у копальні, глибоко під землею?)) І Чомусь Статуя Свободи сидить, наче відпочиваючи на верхівці будівлі, і спостерігає за тим, що коїться на проспекті Свободи…Дивне враження…
Ми прогулялися по колоритних вулицях : Гуцульська, Вірменьська, Староєврейська…
Відвідали величні храми різних конфесій. І в кожному храмі – Різдвяний Вертеп!
Дійсно, Різдво-це свято, що об’єднує усіх.
В перший день знайомства зі Львовом ми поринули у чарівні звуки органної музики у філії Львівської філармонії, яка розташована у Костьолі св. Марії Магдалини. А в останній-були вражені балетом “Кармен.Сюїта” та “Шехерезада” у Національному Академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.
Львів поєднує не тільки історичне, а й сучасне мистецтво. І ми, побувавши у “Музеї вишиваної ікони”, були надзвичайно горді тим, що маємо такого співвітчизника, Великого Українця – Дмитра Блажейовського, патріарха національної культури. Його життя – приклад того, як бути гідним великого Божого Дару, не втрачати й на мить нитки Власного Покликання. Це надихає й нас на творчу працю.
Ми дуже вдячні, що поринули у знайомство зі Львовом саме у цей час, коли подих святкового Різдва відчувається усюди. Тож з Миколаєва до Львова ми виїзджали із Різдвяним настроєм і додому зі Львова привезли святкову звістку:

Христос народився! Славімо Його!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО→