День Святого Миколая

День Святого Миколая «Народний художній колектив «Студія естрадного співу «Сузір’я» відсвяткував у «Резиденції Святого Миколая», Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику.
Під куполом Дзвониці громадською організацією «Культура України» було проведено захід у рамках програми «Творимо українську культуру разом», на яке запросили, у першу чергу, дітей-переселенців із зони АТО. Метою даного заходу було висвітлити та поєднати духовність, культуру та співучу мову нашої країни.
Колективом «Сузір’я» було виконано українські пісні, колядки, щедрівки, завдяки яким юні глядачі мали можливість більше дізнатися про колоритну, багатогранну українську культуру з її традиціями, та повністю поринути в чарівну атмосферу такого великого та довгоочікуваного дітками свята. Завершенням заходу стали приємні подарунки, якими Святий Миколай особисто привітав кожну дитину.
Наступного дня колектив із концертною програмою було запрошено до «Резиденції Святого Миколая», де, окрім виконання пісень, наші юні співаки писали листи Миколаю, загадували бажання та мали можливість особисто поспілкуватися з головним героєм даного свята.
Крім концертної програми колектив активно прилучався до духовної спадщини нашої країни. Було відвідано ближні та дальні печери, храми та святі джерела, що розташовані на території Лаври. Частиночку свята діти привезли до рідного Миколаєва у вигляді яскравих емоцій, гарного настрою, подяки та сувенірних подарунків з Києво-Печерської Лаври.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО→