«Сузір’я» на узбережжі Болгарії

Із 12 до 18 червня 2017 року вихованці та керівник «Народного художнього колективу» студії естрадного вокалу «Сузір’я» відвідали курорт «Албена» на узбережжі Чорного моря в Болгарії, де проходив ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірки Албени». Усі вихованці «Сузір’я» стали лауреатами І, ІІ та ІІІ ступенів даного фестивалю, з чим ми їх і вітаємо!
Учасниками фестивалю були представники не лише з України, а й Білорусії, Росії тощо.
Окрім змагань, під яскравим сонячним промінням на морському узбережжі, вихованці «Сузір’я» разом з іншими учасниками фестивалю взяли участь у флеш-мобі, який проводив для дітей один із членів журі конкурсу, відомий хореограф Амадор Лопес.
Також діти мали можливість гарно відпочити, взяти участь у денних і вечірніх розвагах, які запропонували організатори конкурсу, поплавати не лише в морі, а й у басейні, розміщеному на території готелю «Ком», де проживали всі учасники фестивалю.
Гарно відпочивши, набравшись нових сил і натхнення підкорювати все нові й нові «вершини» вихованці «Сузір’я» повернулися додому і з нетерпінням чекають початку нового навчального року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.