Свято Миколая в Київський Лаврі

18 грудня в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику колектив “Сузір’я” приймав участь в музейному дійстві «Свято Миколая в Лаврі» та співав щедрівки в резиденції Святого Миколая у Великій Лаврськїй дзвіниці Успенського собору.
Крім цього, діти мали змогу написати листа до Святого Миколая та особисто поспілкуватися з ним.
Свято вийшло приголомшливим та захоплюючим. Наприкінці свята діти отримали солодкі подарунки та запрошення від голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука, який був гостем на святі, прийняти участь у святковому концерті для дітей-переселенців та учасників АТО.
Концерт відбувся, в теплій та дружній атмосфері, наступного дня у приміщенні Печерської райдержадміністрації.
Організатори концерту з повагою представили колектив “Сузір’я” з міста Миколаєва на святі Святого Миколая, як подарунок від самого Миколая.
На протязі двох днів діти не тілики виступали, а ще мали змогу відвідали Національну філармонію України імені М.В. Лисенка, Ближні печери Києво-Печерської лаври та побувати на оглядовій екскурсії по м.Києву.

Дивитись фотографії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.