Світ талантів 2011

Яскрава перемога у «Світі талантів»

У скарбниці яскравих перемог вокальної студії «Сузір’я» почесне місце посідає тріумф у Міжнародному дитячому фестивалі «Світ талантів» – одному з найвідоміших та найпрестижніших заходів, які проводяться з метою розвитку творчих здібностей дітей з України та інших країн світу.

«Світ талантів» на протязі 8 років проходить за ініціативи та підтримки Міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття» і має багато прихильників у всіх регіонах України. Десятки талановитих дітей з великих та малих міст нашої Батьківщини приймають участь у феєричних шоу фестивалю. Тож здобути перемогу у такому конкурсі – неймовірно складно, а тому й дуже почесно.

Високій рівень виконавської майстерності, артистичності, а головне – пісня, яка линула від щирого серця кожного з юних співаків «Сузір’я», підкорили членів вибагливого журі та подарували хвилини щастя глядачам та іншим учасникам цього свята дружби, таланту, краси та духовності.

«Сузір’я» цілком впевнено, що перемога у Міжнародному дитячому фестивалі «Світ талантів» стане гарним поштовхом для нових творчих досягнень, важливим кроком на шляху до вдосконалення. Сьогодні «Сузір’я» впевнено крокує до нових перемог і вірить у свою щасливу зірку!